Tork Xpressnap® dispenserleri tüketimi %25 azaltır. Masa üstü, tezgah üstü, Yüksek kapasiteli Stand ve Arabaya Servis restoranlarına özel boyut alternatifli ve çeşitli renklerde dispenserler bulunmaktadır.
"Ella'nın el yıkama serüveni" uygulaması, 2-6 yaş arasındaki çocuklara ellerini yıkamanın doğru biçimini öğretmenin eğlenceli bir yolu olarak SCA tarafından Ekim 2013'de başlatıldı. Uygulama, peri masalı kitabı, oyunlar, çıkartmalar ve bir diplomayı - yeni iyi alışkanlıkları öğretmeyi kolaylaştırmak için her şeyi - içeren tam bir okul öncesi setin parçasıdır. Uygulama tabletler için geliştirilmiştir ve tüm dünyada aileler ve okul öncesi eğitim personeli tarafından 41.000'den fazla kez indirilmiştir.
Xpressnap'ın Reklam alanı özelliği, yanlarındaki şeffaf panelleri kullanarak dispenserlerinizin mekan içinde bir pazarlama aracına dönüşmesine olanak sağlar. Hem çevrenizde hem de bilançonuzda fark yaratmak için "Reklam alanı" özelliğini kolaylıkla kullanabilirsiniz!

İş alanınızı seçin

İşinize uygun Tork ürünleri ve hizmetleri

Yemek hizmetleri

Konuklarınızı ve müşterilerinizi memnun etmek - ki böylece tekrar gelmek isterler - başarınızın anahtarıdır. Onların beklentilerini karşılamaya ve aşmaya yardımcı olmak için, işinize özel ürünler geliştiriyoruz. Ürünlerimiz, fikirlerimiz ve uzmanlığımız günlük mutfak, lavabo alanı ve yemek salonu ihtiyaçlarınızla hızla ilgilenmenize yardımcı olur. Bu sayede, en önemli olan şey, yani müşterilerinizi mutlu etmeye çalışmak için daha çok zamanınız olacak.

Daha fazlasını oku

Sektör

Kullanışlı dispenserlerimiz ve amaca uygun kullan-at bezlerimiz ile üretim hattınızı temiz ve çalışır durumda tutun. %100 yeni, her bir kullan-at bez özel bir iş için yapılmış ancak çok amaçlı kullanım için de elverişli. Düzenli bakımınızı hızlandırmaya yardımcı olan profesyonel silme, temizlik ve cilalama sistemleri ile kayıp zamanı en aza indirin.

Daha fazlasını oku

Sağlık Hizmetleri