Tork Yağ ve Kir Sökücü Sabun, ağır kirleri temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Kapalı kartuş sistemi daha hijyenik bi kullanım sağlar ayrıca ürünün tamamı kullanılır.

 

 

"Ella'nın el yıkama serüveni" uygulaması ile eğlenceli öğrenim

"Ella'nın el yıkama serüveni" uygulaması, 2-6 yaş arasındaki çocuklara ellerini yıkamanın doğru biçimini öğretmenin eğlenceli bir yolu olarak SCA tarafından Ekim 2013'de başlatıldı. Uygulama, peri masalı kitabı, oyunlar, çıkartmalar ve bir diplomayı - yeni iyi alışkanlıkları öğretmeyi kolaylaştırmak için her şeyi - içeren tam bir okul öncesi setin parçasıdır. Uygulama tabletler için geliştirilmiştir ve tüm dünyada aileler ve okul öncesi eğitim personeli tarafından 41.000'den fazla kez indirilmiştir.

Hijyen

Hand hygiene.tif
İnsanlar, güvenli ve temiz bir ortamda kaldıklarını, yemek yediklerini veya çalıştıklarını bilmek ister. Ve işletmeler, çalışanların hastalık sebebiyle işe gelememesinden doğan işgücü kaybı riskini ortadan kaldırmak için yapabilecekleri her şeyi yapmış olduklarını bilmek ister. Ancak iyi bir hijyen, çalışanların ve müşterilerin etkili el yıkama alışkanlığını kazanmalarına dayanır.

Reklam alanı

Xpressnap'ın Reklam alanı özelliği, yanlarındaki şeffaf panelleri kullanarak dispenserlerinizin mekan içinde bir pazarlama aracına dönüşmesine olanak sağlar. Hem çevrenizde hem de bilançonuzda fark yaratmak için "Reklam alanı" özelliğini kolaylıkla kullanabilirsiniz!

Ella'nın El Yıkama Okulu ile ilham verin ve özendirin

Çocuğunuza elini doğru yıkamasını öğretmek "ustalık" gerektirebilir. Çocukları ellerini yıkamaları için özendirmek ve ilham vermek için, Ella'nın El Yıkama Macerası uygulamasını geliştirdik. Uygulama çocuklara nasıl, ne zaman ve niçin ellerini yıkayacaklarını eğlenceli ve pedagojik bir yol ile öğretmeye yardımcı olur. Uygulama ile ilham verin ve özendirin - Ella'nın El Yıkama Macerası Çocuğunuza elini doğru dürüst yıkamasını öğretmek "ustalık" gerektirebilir. Çocukları ellerini yıkamaları için özendirmek ve ilham vermek için, Ella'nın El Yıkama Macerası uygulamasını geliştirdik. Çocuklara nasıl, ne zaman ve niçin ellerini yıkayacaklarını eğlenceli ve pedagojik bir yol ile öğretmeye yardımcı olan uygulama. Uygulama hem App Store'da hem de Google Play'de (ücretsiz olarak) bulunmaktadır.

Daha fazlasını oku

İş alanınızı seçin

İşinize uygun Tork ürünleri ve hizmetleri

Yemek hizmetleri

Konuklarınızı ve müşterilerinizi memnun etmek - ki böylece tekrar gelmek isterler - başarınızın anahtarıdır. Onların beklentilerini karşılamaya ve aşmaya yardımcı olmak için, işinize özel ürünler geliştiriyoruz. Ürünlerimiz, fikirlerimiz ve uzmanlığımız günlük mutfak, lavabo alanı ve yemek salonu ihtiyaçlarınızla hızla ilgilenmenize yardımcı olur. Bu sayede, en önemli olan şey, yani müşterilerinizi mutlu etmeye çalışmak için daha çok zamanınız olacak.

Daha fazlasını oku

Sağlık Hizmetleri

Her sağlık hizmeti tesisi hastalarının yaşam kalitesini geliştirmeye adanmıştır. Bizim el temizliği sistemlerimiz özellikle hasta bakıcılara yöneliktir ve enfeksiyon riskini yok etmek için geliştirilmiştir. Böylece iş arkadaşlarınız kendileri için en üst düzeyde hijyeni korur ve gerçekten önemli olana - hasta bakımında mükemmel standartlara- odaklanır. Ekibinize, hastalarınıza ve tesisinize daha fazla ilgi göstermenize nasıl yardımcı olabiliriz?

Daha fazlasını oku

Sektör