Sparkling Hills Resort 2 Rectangle.jpg

Sparkling Hill Resort

British Columbia'daki Lake Okanagan'a bakan granit kayalara oyularak yerleştirilmiş olan Sparkling Hill Resort, dünyadaki en görülmeye değer terapi tesislerinden biridir.

Avusturyalı ünlü kristalci aile Gernot-Langes Swarovski'ye ait olan ve heyecan verici biçimde 10 milyon dolarlık Swarovski Kristalinin kullanıldığı tesisin tasarımı gerçekten görülmeye değer. 3.716 metre karelik spa odaları ve 152 lüks konuk odası (111 metre karelik penthouse suitler dahil) gerçekten nefes kesici manzaralar sunar. Ancak Sparkling Hill'in vizyonu, gözlere ziyafet çekmenin de ötesine geçer.
 
Tesis, Kuzey Amerika'daki vücut sağlığı akımına uygun olarak konuklarının hem vücutlarını hem de kafalarını yeniden canlandırmayı amaçlar. Ancak en üst düzeyde bütünsel bir deneyim yaratmak, yalnızca spa seansları planlamaktan ya da güzel odalar sunmaktan daha fazlasını gerektirir.
 
100'den fazla terapi seçeneği arasından her bir konuğa - genellikle bir hafta veya daha fazlasını kapsayan - özel bir plan oluşturulur. Her ziyaret bir güven ve rahatlık ortamı kurmak ile başlar. "Bizlerle tüm bir hafta birlikte olmak, konuk - çalışan ilişkisini değiştirir. Ailemizin bir parçası olurlar. Konuklar personeli tanımaya başlar ve biz onları Sparkling Hill'e getirenler, aileler ve gelecek planları hakkındaki öyküleri öğrenmeye başlarız" diyor Sparkling Hill Resort Operasyon Müdürü Jana Gohl.
 
Lüks bir oteli ziyaret edenler çok yüksek beklentiler ile gelir. Çoğu için en önemli unsur hizmet standartlarıdır. Ancak inanılmaz sayıda ayrıntı bu deneyimde etkilidir: Otelin genel durumu ve bakımının yanı sıra, genel temizliği, yiyeceklerin kalitesi ve sunumu, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi (Havluların materyali ve iplik sayısı ve hatta tuvalet kağıdının dokusu gibi) Bu nedenle Sparkling Hill Resorts, Tork ürünlerinin çoğunu kullanır. Tork Xpress® Ekstra Yumuşak Z Katlı Kağıt Havlu, Jana Gohl için ilk akla gelen özel bir üründür.
 
Lüks bir deneyimin her anlamda kaliteli olması gerekir ve Sparkling Hill'de hiç bir mazeret kabul görmez - sadece her konuğun kendini evinde hissetmesi için ihtiyaç duyabileceği her şeyin sağlanmasına olan kesin bağlılık söz konusudur. Bize, her müşterimizin herhangi bir ihtiyacını daha dile getirilmemiş iken veya daha bu isteği kendisi bile henüz düşünmemişken öngörmek ve yerine getirmek - her bir konuğa kendisiyle özenle ilgilenildiğini hissettirmek - için ilham veren işte bu tutkudur. Bu, konuklarımıza aileleri gibi davranmayı taahhüt etmektir.

Bizlerle tüm bir hafta birlikte olmak, konuk - çalışan ilişkisini değiştirir. Ailemizin bir parçası olurlar. Konuklar personeli tanımaya başlar ve biz onları Sparkling Hill'e getirenler, aileler ve gelecek planları hakkındaki öyküleri öğrenmeye başlarız" diyor Sparkling Hill Resort Operasyon Müdürü Jana Gohl.

Jana Gohl

Sparkling Hill Resort Operasyon Müdürü