Dining.tif

Cam duvarın ardındaki dünya

Çok az sayıda ortamın, lüks ve pahalı bir restoran mutfağı kadar katı hijyen koşulları vardır. SCA dünyanın en seçkin mutfaklarından biri olan - Danimarka Kopenhag'daki Restaurant Geranium'a Tork Elevation hijyen çözümleri serisini sağlamaktan gurur duyar.

Geranium Danimarka'nın en özel lokantalarından biridir ve 2010'dan bu yana Tork ile iş ortağıdır. Baş aşçı ve kurucu ortağı Rasmus Kofoed, saygın Bocuse D'Or dünya yemek pişirme şampiyonasına üç kez katılmış, 2011'de gıpta edilen altın madalyayı kazanmıştır. Ayrıca ortaklardan Sören Ledet, 2012 Coupe Baptiste ödüllerinde Avrupa'nın en iyi garsonu seçilmiştir.


​Üstün güven ve uygun araçlar

Kopenhag Parken Stadyumu'nun 8. katında bulunan Geranium, kentin nefes kesici görüntüleri ile farklı mutfakları birlikte harmanlar. Aynı şekilde, restoranın konukları içerideki nefes kesici görüntünün de tadını çıkarabilir. Restoranın öne çıkan özelliklerinden biri de, restoranı mutfak bölümünden ayıran heybetli cam duvardır. Restoran hijyen alanında en üst standartları uygular ve yemek hazırlığı aşamasında üstün güven yaratır. 

"En önemli önceliğimiz konuklarımızın keyif almaları ve iyi bir zaman geçirmeleridir - bu bağlamda lüks ve pahalı bir restoranda beklentiler çok daha büyüktür. İşimiz, konuklarımızın hijyen duyusuna gerçekten ilgi gösteren, iyi ve kültürlü bir kadroya sahip olduğumuzdan emin olmak ve bunu gerçekleştirmek için çevresinde doğru araçların bulunmasını sağlamaktır." diye açıklıyor ortak Sören Ledet.


Hijyende şeffaflığın kalesi 

Restoranların çoğunda müşterilerin yemeklerin hazırlanma uygulamalarını muhakeme etme şansları yoktur - ancak Geranium'un cam duvarı konuklara mutfakta neler olduğuna ilişkin net bir görüntü sunar. 

"Cam duvar, müşterilerimizin dünyayı şefin gözünden görmelerini sağlar. Ve tabii konuklarımız yemek hazırlığı sırasında sistemli olarak çalıştığımızı ve kalitesi yüksek, hijyenik bir mutfağımız olduğunu görürler. Mutfağımızdaki günlük işleyiş şeffaftır ve çalışma ortamını oluşturan ayrıntılar, hem hijyen hem de kalite açısından yüksek beklentileri karşılamaya en uygun biçimde tasarlanmıştır.


Hataya yer yok 

Geranium'un mutfağı Tork Elevation serisinden ürünlerle donanmıştır.

"Lüks ve pahalı bir restoranda hataya yer yoktur. Tasarımcılarımızın hijyenik ekipmanlar seçmeleri gerekiyordu - bu kapsamda yalnızca mutfağın temel işleyişinden değil ama aynı zamanda hijyen gereksinimlerinden de anlayan tasarımcılar ile çalışmak özellikle önemliydi. Mutfak ortamını hazırlarken tasarımcılar tüm bu etkenleri, tedarikçilerin seçimini ve hijyen ekipmanlarının nereye yerleştirileceğini dikkate aldı."

Cam duvar, müşterilerimizin dünyayı şefin gözünden görmelerini sağlar. Ve tabii konuklarımız yemek hazırlığı sırasında sistemli olarak çalıştığımızı ve kalitesi yüksek, hijyenik bir mutfağımız olduğunu görürler. Mutfağımızdaki günlük işleyiş şeffaftır ve çalışma ortamını oluşturan ayrıntılar, hem hijyen hem de kalite açısından yüksek beklentileri karşılamaya en uygun biçimde tasarlanmıştır.

Sören Ledet

En iyi garson 2012