Kitchen.tif

Mutfak

Mutfağınızın, restoranınızın, bar ya da kafenizin hijyenik ve temiz görünmesi, bu iş için yapılmış kağıt havlular ve non-woven bezlerle daha kolay. Hem müşteri alanlarındaki, hem de dışındaki yerlerde silmeden temizliğe, her amaca uygun kağıt havlularımız ve non-woven bezlerimiz her görevi güvenle ve hızla başarmanıza yardımcı olabilir.

İçten çekmeli kağıt havlular


Tavsiye edilen ürünler

Gün boyunca, dökülen suyu, yağı ya da yemek artıklarını - ve tabii ki elleri silmek gibi sürekli bir ihtiyaç vardır. Tork İçten Çekmeli Universal kağıt havlu sıvıları silip süpürmek ve elleri kurulamak için çok amaçlı ideal bir kağıttır.

Non-Woven Bezler


Tavsiye edilen ürünler

Müşteri ile temas halinde olunmayan bölümlerdeki temizleme işlerini Tork Ağır-İş Non-woven Temizleme Bezleri ile hızlandırın. Bu kalın, yüksek emici bezlerin gıda ile teması onaylıdır ve mutfak aletlerini ovalama ve yağı emme konusunda mükemmeldir. Patentli exelCLEAN™özelliği ve foam-spun teknolojisi ile üretilmiş bu ürünümüzle, profesyonel sonuçları daha çabuk alırsınız. İsrafı azaltmak için Tork Z Katlı Non-woven Bez Dispenserimizi kullanın. Her seferinde tek yaprak verme özelliği, hijyeni geliştirmenize ve aynı zamanda tüketimi denetlemenize yardımcı olur. 

Ürün : 530278

İş alanınızı seçin

İşinize uygun Tork ürünleri ve hizmetleri

Yemek hizmetleri

Konuklarınızı ve müşterilerinizi memnun etmek - ki böylece tekrar gelmek isterler - başarınızın anahtarıdır. Onların beklentilerini karşılamaya ve aşmaya yardımcı olmak için, işinize özel ürünler geliştiriyoruz. Ürünlerimiz, fikirlerimiz ve uzmanlığımız günlük mutfak, lavabo alanı ve yemek salonu ihtiyaçlarınızla hızla ilgilenmenize yardımcı olur. Bu sayede, en önemli olan şey, yani müşterilerinizi mutlu etmeye çalışmak için daha çok zamanınız olacak.

Daha fazlasını oku

Sektör

Kullanışlı dispenserlerimiz ve amaca uygun kullan-at bezlerimiz ile üretim hattınızı temiz ve çalışır durumda tutun. %100 yeni, her bir kullan-at bez özel bir iş için yapılmış ancak çok amaçlı kullanım için de elverişli. Düzenli bakımınızı hızlandırmaya yardımcı olan profesyonel silme, temizlik ve cilalama sistemleri ile kayıp zamanı en aza indirin.

Daha fazlasını oku

Sağlık Hizmetleri