Tork_and_Sustainability_orginal - Copy.jpg

Sürdürülebilirlik

Tork: İşte sürdürebilirliği yerleştirme

İşinizi desteklemediği ve değer katmadığı bir durumda sürdürülebilirliğin bir başarı olmadığına inanıyoruz. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı belirlemek ve işinizi daha iyi hale getirmek için gerekli ürünleri ve hizmetleri geliştirmek adına sizinle el ele çalışıyoruz. Yalnızca gezegenimizin iyiliği için değil, aynı zamanda nihai kâr-zararınız ile çalışanlarınızın ve paydaşlarınızın yararı için de işte sürdürebilirliği uyguluyoruz.
 
Tork'un varlık nedeni, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara işlerinde önemli olana odaklanmaları için yardımcı edecek ürünleri ve hizmetleri sunmaktır. Yaptığımız her şey ve sürdürülebilirlik bu bütünün bir parçasıdır. 

Hepsi müşteriye değer yaratmak içindir

Bizim sürdürülebilirlik yaklaşımımız yalnızca çevresel değil, aynı zamanda insani ve toplumsaldır. Gerçekten değerli olana yatırım yapmak için, uyumun, indirimlerin, verimliliğin ötesine geçeriz: işimizi nasıl geliştirebiliriz. Odağınız ister daha mutlu bir personel veya daha sağlıklı bir nihai kâr-zarar tablosu olsun Tork amaçlarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Bunu gerçekleştirmek için inovasyon ve iş ortaklığı aracılığıyla sürdürülebilirliği işimize taşırız. 

Sürdürülebilirlik inovasyonlarımızın tam merkezindedir

Müşterilerimizin işlerine sürdürülebilirliği gerçekten taşıdığımızdan emin olmak için, onların ihtiyaçları ile işe başlarız. Geliştirmeler boyunca gerçek zamanlı araştırmalar, ürün testleri ve iyileştirme süreçleri ile onları işe katmaya devam ederiz. Örneğin akıllı paketler ve Tork Easy Handling™ ve Tork EasyCube™ gibi hem para hem emek tasarrufu sağlayan hizmetler ile temizleyicilerin günlük işini kolaylaştırır ve daha verimli hale getiririz.
 
Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi (LCA), tüm yeni Tork ürünlerinin geliştirilmesinde vazgeçilmez bir unsurdur. Başka bir deyişle, ham madde kaynağından, üretime ve sonuçta müşteri atıklarının geri dönüşümüne kadar her şeyde tam sorumluluk üstleniriz. Dolayısıyla, herhangi bir Tork ürününün çevresel yeterliliği konusunda hiç bir zaman kaygı duymanız gerekmez.

İş ortaklığı önemli bir stratejidir

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi müşterilerimiz ve son kullanıcılar ile test etmek, onların pratikte işe yarayacağından emin olmak demektir. Döngüyü tamamlamak için sektörümüzde başkaları ile çalışırız, örneğin 'Atıktan Kaynağa' girişimleriyle. Ve hem kendimizin hem de başkalarının sürdürülebilirlik ve en iyi hijyen uygulamaları konusunda bilgisini artırmak için araştırmacılar ve profesyonellerle işbirliği yaparız (örneğin Kuzey Amerika'daki Tork Green Hygiene Council).
 
En yüksek sürdürülebilirlik standartlarını karşılaması için ürünlerimizi, en güvenilir bağımsız çevre dostu etiketleme kuruluşları ile birlikte çalışarak denetleriz. Küresel bir marka olarak, tüm Tork portföyünde sürdürülebilirliği belgelenmiş alternatifler sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu nedenle, çevresel olarak uygun, güvenli ve doğru kalitede ürünleri seçmek sizin için daha kolaydır.

Tüm tedarik zinciri boyunca sorumluluk...

Essity, sürdürülebilir ormancılık, kağıt üretimi, ham madde alımı ve lojistik alanlarında sektör lideri olarak sorumlu davranarak işimizdeki sürdürülebilirliğimizin temelini oluşturur. Stratejisi, büyüme ve kârlılık ile insanlar ve doğa için değer yaratmanın eş tutulduğu bir iş modeline dayanır. Bu sürdürülebilirlik yaklaşımı çok sayıda ödül ve değerlendirme ile kabul görmüştür.
 
Sürdürülebilir ormancılıkta sektör lideri Essity'nın bir parçası olduğumuz için, tüm tedarikçilerimiz dahil olmak üzere tedarik zincirinde tam sorumluluk üstleniriz. Essity'nın, Tork'un kullandıkları da dahil olmak üzere ham maddeler için iyi yapılandırılmış ve denetlenen bir küresel satın alma politikası vardır. Tork ürünlerinde yalnızca güvenli ve sürdürülebilir kaynaklardan alınan selülöz kullanılır.  

Ve ötesinde...

Bu Tork inovasyonlarının daha ileriye gitmesini sağlar. Etkin olarak ortaklık ve işbirliği arayışıyla, yaptığımız iş ile ilgili şeffaf olmanın da ötesine geçeriz. Yalnızca kaynak verimliğine değil tüm değer zincirine odaklanırız, enerji kullanımınızı azaltmaya çabalar; yalnız kendi çalışanlarımıza değil, sizin çalışanlarınıza da kendi çalışanlarımız gibi ilgi gösteririz.
 

İşte sürdürülebilirliği yerleştirme.


Yazdır İndir